הקורס האינטרנטי לתקשור של אביגיל לוי
.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

תמיד חלמת ללמוד לתקשר? 
עולם הרוח מסקרן ומרגש אותך?
כל אחד יכול לתקשר!

יצרתי עבורך קורס שילמד אותך לתקשר תוך מספר שבועות

הקורס לתקשור של אביגיל לוי

קורס אינטרנטי מקיף ומהנה שיפתח עבורך את הדרך לעולם הרוח
ויאפשר לך לתקשר באופן עצמאי

קצת על הקורס עצמו:

הקורס מובנה מכלים מתקדמים ומטכניקות מדוייקות שנלמדו בהצלחה על ידי מאות תלמידים.
בכל שבוע, במשך שבעה שבועות, יגיע למייל שלך שיעור ובו תוכן נוסף, שילמד אותך, שלב אחר שלב, לתקשר.

השיעורים נמצאים באתר קורסים מקצועי, נגיש וידידותי, שזמין לך במחשב ובנייד, ואפילו הופך לאפליקציה במסך הבית שלך. התוכן פתוח עבורך ללא הגבלת זמן. 

מבנה הקורס:

עם ההרשמה תפתח עבורך גישה לאתר הקורסים שלי, שם שני השיעורים הראשונים כבר יהיו זמינים עבורך. בכל שבוע יפתח עבורך תוכן נוסף:

  • סרטון הדרכה בנושא השבועי
  • טקסט כתוב להעמקה ולימוד
  • מדיטציה מרגשת לתקשור
  • הנחיות לניתוח והבנת התכנים שהתקבלו במדיטציה
  • תרגול קצרצר לשימוש יומי המיועד להטמעת הכלים בין שיעור לשיעור.

תמיכה והנחיה:

התמיכה שלי זמינה עבורך במייל לכל שאלה. ניתן להתייעץ איתי תמיד בכל נושא שעולה, לימודי או אישי. 

בנוסף, עם ההרשמה תתאפשר לך גישה לקבוצת הפייסבוק של תלמידי הקורס, להכיר עוד אנשים שמעוניינים בלימוד והתפתחות רוחנית.

 

ומה ההשקעה שלך?

עכשיו בהנחה מוגבלת בזמן של 50% 
  970 ש"ח 
(במקום 1940 ש"ח)

מייד עם השלמת הרישום לקורס-
השיעור הראשון והשני נוחתים לך במייל

אז מה עכשיו?

ממלאים פה פרטים (מדוייקים- כדי שהתוכן יגיע למייל)

ועוברים לדף התשלום המאובטח

תלמידות הקורס משתפות:

"תקופה ארוכה חיכיתי להזדמנות ללמוד תקשור. את אביגיל אני מכירה מקורס השפע והשילוב בין הגישה הדידקטית הברורה שלה לאישיות רוחנית מובילה, מאפשרת לי למידה והטמעת ידע גבוה באופן פשוט. וכך היה גם בתקשור. המון ידע חדש, מדוייק , ברור ובלשון מובנת מדיטציות מעולות שמהדהדות בי עדיין ופתיחה של שערים שהיו חסומים קודם לכן. הקורס הסתיים והתהליך אצלי ממשיך כנראה לעד... תודה על ההזדמנות לגעת במחוזות אלה."

סיגל גבריאלי

"הקורס לתקשור- מדהים, מעצים, מחמם לב, עוצמתי, מחדד ייעוד . התהליך שלי ממשיך לאחר הקורס, זה בדיוק מה שחשבתי שיהיה וידעתי שאני צריכה זמן לעבד עוד את החוויות !
אתמול חוויתי תיקשור עם אמא שלי שנפטרה לפני 40 שנה, אחרי האזנה למדיטציה שלך.   אין לי מילים, זה פשוט כתוצאה מתהליך העיבוד שלי עם כתבייך ורגשותיי ביחד-שאי ברכה אביגיל יקרה"

"בגיל 58 חשבתי שיהיה קשה להפתיע אותי. ובכן אביגיל לוי הצליחה. בקורס התקשור האינטרנטי המדהים והאיכותי . ההשפעות מיידיות התרגול והידע ברורים ובהירים. אני מרגישה בשיעור פרטי כאילו היא מדברת רק אלי. הנושאים יחודיים.
ולא רק שללמוד דרך האינטרנט קורס תקשור זה אפשרי אלא שהוא מאפשר יותר ידע, יותר גמישות, יותר חופש לתרגל כמה שרוצים, להחליט מתי לעבור שיעור לחזור לשיעור קודם. ובכלל מרתק ויישומי. מומלץ בחום"

"עשיתי את מדיטצית גלגולי נשמות היה מדהים ראיתי את אחד הגלגולים שלי .תודה Abigail Levy המסעות האלה של השחזור גלגולים פשוט משאירים אותי ללא מילים והמון תובנות והמון מהכל!!! היה מרגש היה נעים והמקום שהייתי בו כל השייט באגם ההרים היער המקום מגורים שלה הכפר היה ציורי חלומי פשוט מדהים!!!!"

וקצת עליי...

נעים מאוד, אביגיל לוי :)
ואני שמחה מאוד שהגעת לכאן.
 מתקשרת, מורה ומנחה ,
מטפלת בהילינג, ביורגונומי ודמיון מודרך 
ומתמחה בהנחיה מדיטטיבית .
את חיי הקדשתי להתפתחות רוחנית ולימוד של המימדים האנרגטיים,
ואני זוכה ללוות ולהנחות אלפי תלמידות ותלמידים בקורסים השונים שיצרתי. אני מחכה ומצפה ללוות גם אותך, לפתוח לך את הדרך וללמד אותך לתקשר.

"השתתפתי בקורס תיקשור שהעברת. הקורס היה מדוייק ומצויין עבורי. קבלתי הדרכה וכלים ישומיים לתקשר ולכתוב את התקשור לבד ללא אדם נוסף לצידי.
הקורס הביא לשינוי בצורת ההנחייה שלי בסדנאות וגם בטיפולים הפרטניים. אני מדברת על האור שבתוכינו ועל הפצתו לסביבתנו הקרובה, על תפקידנו להפיץ אור ושמחה. מסבירה על התדר והחיבור הרוחני שלנו. אין ספק שהקורס העצים את הידע הזה אצלי. חידד ודייק אותו כמו גם הרצון להעביר אותו הלאה. העברת את הקורס בנועם ובנינוחות. היה עונג צרוף. מחכה לקורס ההמשך."

"תמיד ידעתי שאני יכולה לתקשר ולהתחבר באופן טבעי אך לא הייתי בטוחה איך, מה נדרש ממני? והאמת שהיו לי חששות מהמקום הזה.. קצת מפחיד...מוזר....רוחני מדי....
לאחר שעשיתי קורס שפע עם אביגיל היה לי ברור שאצלה אלמד תקשור. אביגיל הקרינה אור אמיתי, פשטות, אתיקה מקצועית, עומק, אהבה טהורה ונקיון כפיים.
אחרי הקורס- אני מתקשרת כמעט כל יום בנוגע לענייני חיים פשוטים ומקבלת תשובות מדוייקות ומצמיחות. נעזרת בכלים הנפלאים שרכשתי בקורס לשימוש יומיומי יישומי מעצים. במקרה הצורך מתייעצת עם אביגיל ומקבלת מענה מיידי עם לב פתוח.
השתדרגתי כאמא, כאישה, כמטפלת, כאדם."

"בתור אחת שחוותה קורס תקשור של אביגיל אני יכולה לומר שזה נפלא ומעצים, מחבר וגבוה, אביגיל מנטורית מספר אחת!!! להתחבר לנשמה הגבוהה ודרכה לכל חלקיק של היקום והקיום."

תשובות לשאלות:

 למה דווקא באינטרנט?

אני בוחרת ללמד את הקורס הזה אינטרנטית. אחרי מספר רב של קורסים פרונטאליים, הבנתי שהדרך הטובה ביותר ללמד היא דווקא כזו-שיש בה אופני הוראה מגוונים- קריאה, צפייה, האזנה וכתיבה. שמאפשרת העמקה, חזרה, הטמעה אמיתית, חיבור, בחירה בתכנים המדוייקים לך. כמו כן ניתן להאזין למדיטציות שוב לאחר תקופה ולקבל משמעות שונה ותמיכה בנקודות זמן שונות. התכנים נשארים פתוחים ויש תמיכה תמידית בקבוצת הפייסבוק .

אפשר בכלל ללמוד תקשור באינטרנט?

אפשר ועוד איך:) התלמידים שלי מתרגלים ולומדים, התמיכה בתכנית עוטפת ומלאה, הכל מונחה, מוסבר, ברור - ויש גם את קבוצת הפייסבוק לשיתופים והתייעצות. כל מי שמתרגל- מתקשר.
בניגוד לקורס פרונטאלי, השיעורים והמדיטציות נשארים ברשותך להמשך תרגול העמקה וחזרה.

אבל אני חושש/ת שלא אצליח

הנחיתי מאות תלמידים בדרכם להפוך למתקשרים, לפעמים זה קורה בקלות ומייד, לפעמים זה לוקח זמן, תהליך ודרך- אבל תמיד, ללא יוצר מהכלל,  יש פריצות תודעתיות והתפתחות. המסרים עוברים, לחלקנו לוקח יותר זמן לעבד או להבין, אבל היכולת לתקשר טמונה בכולנו- זה רק עניין של תרגול. בכל מקרה יש שני שבועות (שלושה שיעורים ) לתרגל ולהחליט- ואם זה לא מסתדר- לקבל את הכסף בחזרה!

אני מאוד רוצה אבל יש לי פחד מתקשור וגם היתה לי התנסות לא כל כך טובה בעבר

אני מלמדת לתקשר בצורה הנעימה, המוגנת, והנינוחה ביותר, מתוך מימדי האור והאהבה הגבוהים בקוסמוס, בטכניקה שמאפשרת למתקשר/ת לודא שהישות המתוקשרת מתאימה ונכונה עבורו/ה. לכולנו יש חששות ופחדים מעולם הרוח- והקדשתי לכך שיעור שלם ובו כלים ושיטות לשחרר פחד וחוויות שליליות ולהיפתח לתקשר בשמחה. 

מה קורה בתום הקורס?

השיעורים נשארים לרשותך - אבל חשוב מזה- הדרך לתקשור עצמאי סלולה ופתוחה עבורך, תוכל/י להמשיך ולהעמיק את יכולותיך. החברות בקבוצת הפייסבוק נמשכת וניתן לקבל שם תמיכה גם אחרי סיום הקורס.

לסיכום... 

הקורס הזה ילמד אותך לתקשר לבד!

נהפוך את התקשור לכלי זמין מעמיק ומלמד, נקבל כלים לריפוי עצמי וגישה לידע עצום ואין סופי. אז אם חלמת אי פעם לתקשר, זה המקום הנעים, המקצועי, המקיף והמחבר ביותר עבורך.

אני מבטיחה להיות לך למורה, למנחה ומלווה, לתמוך ולענות בכל שאלה.

ולך? מצפה הרפתקאה מופלאה, שבסופה- התקשור יהיה לך טבעי כמו חשיבה או קריאה, יוכל להשתלב בחייך האישיים והמקצועיים, ויהפוך אותך לאדם עם גישה לעולמות נסתרים.

עכשיו בהנחה חד פעמית מוגבלת בזמן של 50%

מחיר הקורס- 970 ש"ח 
(במקום 1940 ש"ח)

 מייד עם השלמת הרישום לקורס-

השיעור הראשון והשני נוחתים לך במייל.

אז מה עכשיו?

ממלאים פה פרטים(מדוייקים- כדי שהתוכן יגיע למייל)
ועוברים לדף התשלום המאובטח

יש התלבטויות או שאלות ורוצה להירשם טלפונית?

לברר עוד פרטים או להתייעץ איתי ?
פה למטה משאירים לי פרטים ואני חוזרת בהקדם:

באהבה אביגיל

*תנאי הזמנה ומדיניות ביטולים:

בקורס התקשור האינטרנטי הלקוח/ה רשאי/ת לבטל את השתתפותו/ה בקורס עד 6 ימים מתחילת הקורס כל עוד הודיע/ה על כך בכתב לכתובת: abi4levy@gmail.com

בכפוף לחוק הגנת הצרכן

דמי ביטול:

-דמי ביטול בסך 100 ש"ח ייגבו בגין ביטול ההשתתפות בקורס אם בוטל בתוך תחום הזמן המוגדר לכך בלבד.

-ההחזרים מחברות האשראי מתבצעים עד 21 ימי עסקים מיום בקשת הזיכוי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.